Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programu lojalnościowego Work Club,

dedykowaną personelowi grupy kapitałowej Work Service S.A.

Specjalnie dla Ciebie, wyselekcjonowaliśmy produkty i usługi czołowych firm

w poszczególnych branżach.
Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom,

idea Work Clubu będzie stale rozwijana i udoskonalana.

Ubezpieczenia

Wybór i zakup ubezpieczenia nigdy wcześniej nie był łatwiejszy. Dzięki naszej bogatej ofercie (m.in. ubezpieczenie: komunikacyjne, mieszkań, podróżne, na życie) zapewnisz ochronę dla siebie i swoich bliskich w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Nasza oferta to jedna z najlepszych ofert na rynku, bo wybieramy wśród najlepszych i dzięki temu dopasujemy najlepszy wariant specjalnie dla Ciebie. Pozwól nam zadbać o siebie.

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania!

Formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe

Partnerzy:

Bankowość

Postaw na najbezpieczniejsze rozwiązania. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze oferty rachunków bankowych w Polsce. Już teraz możesz sprawnie założyć rachunek bankowy idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji. Z nami znajdziesz najlepszą ofertę a nasza usługa nic Cię nie kosztuje. Pozwól nam zadbać o siebie.
Zostaw swój numer telefonu a my oddzwonimy i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania!

Formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe

Partnerzy:

Opieka medyczna

Wiemy, jak w życiu ważne jest zdrowie, dlatego proponujemy opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny. Specjalna oferta gwarantuje Ci profesjonalną opiekę w atrakcyjnych cenach. Zyskujesz dostęp do szerokiej gamy badań i zabiegów oraz najlepszych specjalistów w renomowanych placówkach w całej Polsce, bez skierowania i czekania w kolejkach. Pozwól nam zadbać o siebie.

Zostaw swój numer telefonu a my oddzwonimy i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania!

Formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe

Partnerzy:

Sport i rozrywka

Mamy dla Ciebie szeroką gamę atrakcji. Posiadamy m.in. ofertę Multisport, telefonii komórkowej Orange czy tańsze bilety do Multikina.

Z kartą Multisport możesz odwiedzić ponad 4000 miejsc w ramach 25 usług. Samodzielnie ustalasz miejsca, godziny i rodzaj treningu. Wystarczy że wybierzesz najkorzystniejszy wariant dla siebie i będziesz mógł korzystać z obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Bądź aktywny na preferencyjnych warunkach.

Sieć Multikino to ponad 30 nowoczesnych kin na terenie całej Polski, do których oferujemy Ci zniżkowe vouchery na bilety do Multikina. Promocja obowiązuje niezależnie od terminu czy pory dnia, na wszystkie filmy 2D. Zapewnij rozrywkę sobie, rodzinie lub znajomy i skorzystaj z biletów do Multikina w atrakcyjnych cenach.

Formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe

Partnerzy:

Telekomunikacja

Pracujesz w firmie, która korzysta z oferty Orange?

Możesz zyskać dodatkowy rabat dla siebie lub bliskich na dodatkowy telefon, tablet, laptop lub modem, przy zakupie usługi Orange. Możesz zyskać nawet 240 zł.
Szczegóły oferty dostępne są na stronie  http://oferty.orange.pl/dla_partnerow/

Formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe

Partnerzy:

wróć do góry
Zgadzam się

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.