Kontakt dla Pracowników i Kandydatów

oddziały w województwie:
Sulęcin

ul. Poznańska 1
69-200 Sulęcin

Tel/fax: 095 755 52 50

Kraków

al. Pokoju 33
31-564 Kraków

cv.kraków@workservice.pl

Tel.: +48 (12) 298 40 00

 

Mielec

ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

mielec.cv@workservice.pl

Tel. kom.: +48 512 175 429

Olsztyn

ul. Wyszyńskiego 1
11-041 Olsztyn

cv.olsztyn@workservice.pl

Tel.: +48 (89) 542 53 00
Tel. kom.: +48 508 040 109

Wronki

ul. Poznańska 63A
64-510 Wronki

wronki@workservice.pl

Tel.: +48 512 176 417

Poznań

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań

poznań@workservice.pl

Tel.: +48 (61) 62 86 060

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
 
Wrocław

ul. Gwieździsta 66
53-413 Wrocław

Tel.: +[48] (71) 371 09 00
Fax: +[48] (71) 711 26 00

Legnica

Plac Wolności 4
59-220 Legnica, PL

Tel. [+ 48] 508 040 040
Tel. [+ 48] 508 040 044

 

Wrocław - Oddział

ul. Wierzbowa 30
Wrocław

wroclaw@workservice.pl

Tel.: +48 (71) 371 08 26
Fax: +48 (71) 371 08 69

Włocławek

pl. Wolności 3 lok 4 
87-800 Włocławek

włocławek@workservice.pl

Tel.: +48 (54) 232 62 95

Bydgoszcz

ul. Śniadeckich 25/1
85-011 Bydgoszcz

bydgoszcz@workservice.pl
Tel.: +48 (52) 345 71 66

 

Łódź

ul. Wółczańska 128/134
90-527 Łódź

cv.łódź@workservice.pl

Tel.: +48 (42) 678 27 72
Fax.:+48 (42) 678 10 04

Lublin

ul. Królewska 3
20-109 Lublin

lublin@workservice.pl

Tel.: +48 (81) 460 29 90
Fax.: +48 (81) 442 38 69

 

Szczecin

ul. Kazimierza Królewicz 2N/4

Milena.Michalowska@<wbr/>workservice.pl

Tel. kom.: +48 508 000 847

Stalowa Wola

al. Jana Pawła II 2 A
37-450 Stalowa Wola

cv.stalowawola@workservice.pl

Tel. kom.:+48 508 040 396

Rzeszów

ul. PCK 2
35-060 Rzeszów

cv.rzeszów@workservice.pl

Tel.: +48 (17) 782 11 02
Tel. kom.: +48 571 406 539

Dębica

ul. 1-go Maja 1 pok. 16
39-200 Dębica 

Tel./Fax: + [48] (14) 68 18 217

debica@workservice.pl

Krosno

ul. Lewakowskiego 25
38-400 Krosno

tel: 013 436 23 13

Białystok

ul. Lipowa 30, lokal 201
15-427 Białystok, PL

bialystok@workservice.pl
Tel. kom.: +48 508 000 885

 

Warszawa

ul. Grzybowska 3, lokal U6
00-132 Warszawa

warszawa@workservice.pl
Tel.: +48 (22) 492 47 89
Tel. kom.: +48 508 009 886

 

Radom

ul. Struga 26/28
26-600 Radom

radom@workservice.pl

Tel. kom.: +48 508 040 122

 

Siedlce

ul. 3-go Maja 28, pok. 313
08-110 Siedlce, PL

Kom.: +[48] 508 040 148

siedlce@workservice.pl

Ostrołęka

al. Wojska Polskiego 21 bud. 6
07-410 Ostrołęka

ostroleka@workservice.pl

Tel.: +48 (29) 764 64 90

Gdańsk

ul. Grunwaldzka 163
80-229 Gdańsk

gdańsk@workservice.pl

Tel.: +48 (58) 341 80 17
Tel. kom.:+48 508 040 180
Fax:: +48 (58) 333 89 00

 

Katowice

ul. Kopernika 6
40-064 Katowice

cv.katowice@workservice.pl

Tel.: +48 (32) 607 09 90
Fax.: +48 (32) 607 09 95

 

 

Częstochowa

ul. Focha 53/5
42-100 Gliwice

czestochowa@workservice.pl

Tel.: +48 (34) 368 28 52

 

Bielsko-Biała

ul. Dąbrowskiego 6
43-300 Bielsko-Biała

bielsko@workservice.pl
Tel.: +48 (32) 721 56 36

 

Gliwice

ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice

gliwice@workservice.pl

Tel.: +48 (32) 333 80 01

 

 

Tychy

ul. Przemysłowa 52
43-100 Tychy

Tel: 508 000 767

Opole

ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole

opole@workservice.pl

Tel. kom.: +48 508 009 857


Formularz kontaktowy

Wyślij formularz i załatw sprawę bez podnoszenia słuchawki lub wychodzenia z domu. W ten prosty sposób możesz złożyć reklamację lub zamówić zaświadczenie.

Centrala:

Work Service S.A.

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

Tel.: + [48] (71) 37 10 900
Fax: +[48] (71) 37 10 938
work@workservice.pl

Inspektor Ochrony Danych:

Marek Sokulski
e-mail: IOD@workservice.pl

NIP: 897-16-55-469

REGON: 932629535

KRS 000083941

Kapitał zakładowy: 6.509.482,30 PLN wpłacony w całości

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010

wróć do góry
Zgadzam się

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.