Kontakt dla Pracowników i Kandydatów

oddziały w województwie:

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.

Tel: +[48] (61) 62 86 060

Kraków

Aleja Pokoju 33
31-564 Kraków,  

Tel./Fax: +[48] (12) 29 84 000

cv.krakow@workservice.pl

Olsztyn

ul. Wyszyńskiego 1
(Budynek Cezal)
1 piętro, lokal 105
11-041 Olsztyn,  

Tel. kom.: +[48] 508 000 873

olsztyn@workservice.pl

Wronki

ul. Plac Targowy 2
64-510 Wronki,  

Tel.: +[48] 512 176 417
Fax: +[48] (61) 853 47 86

wronki@workservice.pl

Poznań

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań,  

Tel: +[48] (61) 62 86 060
Fax: +[48] (61) 85 34 786

poznan@workservice.pl

Poznań

ul. Przemysłowa 39 , bud.113
61-541 Poznań,  

Tel. kom.: +[48] 508 040 096

poznan@workservice.pl

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.

Tel: +[48] (42) 67 82 772

Wrocław

ul. Wierzbowa 30
50-056 Wrocław,   

Tel. +[48] (71) 37 10 826
Fax: +[48] (71) 37 10 869

wroclaw@workservice.pl

Legnica

Plac Wolności 4
59-220 Legnica,  

Tel. kom: +[48] 508 040 040

legnica@workservice.pl

Wałbrzych

ul. Szczawieńska 2
58-310 Szczawno - Zdrój,  

Tel. kom: +[48] 508 040 114

wroclaw@workservice.pl

Włocławek

pl. Wolności 3/4, pok. B104B
87-800 Włocławek,  

Tel. kom.: +[48] 508 024 376
Tel: +[48] (54) 23 26 295

bydgoszcz@workservice.pl

Bydgoszcz

ul. Śniadeckich 25/1
85-011 Bydgoszcz,  

Tel./Fax: +[48] (52) 34 57 166

bydgoszcz@workservice.pl

Toruń

ul. Działowskiego 10
86-116 Toruń, 

Tel. kom.: +[48] 508 040 230

wroclaw@workservice.pl

Łódź

ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź,  

Tel.: +[48] (42) 67 82 772
Fax: +[48] (42) 67 81 004

cv.lodz@workservice.pl

Lublin

ul. Królewska 3/12
20-109 Lublin,  

Tel: +[48] (81) 46 02 990 

lublin@workservice.pl

Szczecin

ul. K. Królewicza 2n/4
70-415 Szczecin,  

Tel. kom.: +[48] 508 000 847

szczecin@workservice.pl

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 2A/7
37-450 Stalowa Wola,  

Tel. kom.: [+48] 508 000 775

cv.stalowawola@workservice.pl

Rzeszów

ul. PCK 2
35-060 Rzeszów,  

Tel./Fax: +[48] (17) 78 21 102

cv.rzeszow@workservice.pl
rzeszow@workservice.pl

Mielec

ul.  Partyzantów 21
39-300 Mielec,  

Tel: +[48] (51) 21 75 429

mielec.cv@workservice.pl

Białystok

ul. Lipowa 30, lokal 201,205
15-427 Białystok,  

Tel. kom.: +[48] 508 000 885

bialystok@workservice.pl

Warszawa

ul. Grzybowska 3, lokal U6
00-132 Warszawa,  

Tel: +[48] (22) 49 34 789
Fax: +[48] (22) 18 82 900

warszawa@workservice.pl

Radom

ul. Struga 26/28
26-600 Radom,  

Tel. kom.: +[48] 508 040 122

radom@workservice.pl

Siedlce

ul. 3-go Maja 28, pok. 313
08-110 Siedlce,  

Tel. kom.: +[48] 508 040 148

siedlce@workservice.pl

Ostrołęka

ul. Wojska Polskiego21, bud.6
07-410 Ostrołęka,  

Tel: +[48] (29) 76 46 490

cv.ostroleka@workservice.pl

Ciechanów

Stanisława Mikołajczyka 8
06-400 Ciechanów,  

Tel./Fax: +[48] (23) 67 50 150

cv.ciechanów@workservice.pl

Glinojeck

ul. Zygmuntowo 38,
06-450 Glinojeck,  

Tel. kom.: +[48] 508 024 632

cv.glinojeck@workservice.pl

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk,  

Tel.: +[48] (58) 34 18 017

gdansk@workservice.pl

Tczew

ul. Jarosława Dąbrowskiego 12 pok. 8
83-100 Tczew,  

Tel. kom.: + [48] 508 009 880

tczew@workservice.pl

Katowice

ul. Kopernika 6
40-064 Katowice,  

Tel: +[48] (32) 60 70 990
Fax: +[48] (32) 60 70 995

katowice@workservice.pl

Częstochowa

ul. Tadeusza Kościuszki 2A,piętro 2 ,
42-202  Częstochowa,  

Tel.: +[48] (34) 36 82 852

czestochowa@workservice.pl

Bielsko-Biała

ul. Mickiewicza 19/2A
43-300 Bielsko-Biała,  

Tel: +[48] (32) 72 15 636

bielsko@workservice.pl

Gliwice

ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice, 

Tel: +[48] (32) 333 80 01

gliwice@workservice.pl

Tychy

ul. Przemysłowa 52
43-100 Tychy,  

Tel: +[48] (50) 80 00 767

 

Opole

ul. Armii Krajowej 4/2
45-071 Opole,  

Tel. kom.: +[48] 508 040 004

opole@workservice.pl


Wyślij formularz i załatw sprawę bez podnoszenia słuchawki lub wychodzenia z domu. W ten prosty sposób możesz złożyć reklamację lub zamówić zaświadczenie.

Centrala:

Work Service S.A.

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

Tel.: + [48] (71) 37 10 900
Fax: +[48] (71) 37 10 938
work@workservice.pl

 

Inspektor Ochrony Danych:
Marek Sokulski

IOD@workservice.pl

NIP: 897-16-55-469

REGON: 932629535

KRS 000083941

Kapitał zakładowy: 6.509.482,30 PLN wpłacony w całości

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010

wróć do góry
Zgadzam się

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.