Kontakt dla Pracowników i Kandydatów

oddziały w województwie:
Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
 
Kraków

Aleja Pokoju 33
31-564 Kraków, PL

Tel.: +[48] (12) 29 84 000
Fax: +[48] (12) 446 09 00

cv.krakow@workservice.pl

Olsztyn

ul. Wyszyńskiego 1
(Budynek Cezal)
1 piętro, lokal 105
11-041 Olsztyn, PL

Tel.: +[48] (89) 54 25 300
Fax: +[48] (89) 67 94 735

olsztyn@workservice.pl

Wronki

ul. Poznańska 63 A
64-510 Wronki

Tel kom. 508 040 927
Tel kom. 512 176 417
Fax: +[48] (61) 853 47 86

wronki@workservice.pl

Poznań - Malta

MALTA OFFICE PARK
ul. Baraniaka 88, bud. D
61-131 Poznań

Tel.+48 61 628 60 60
Fax.+48 61 853 47 86

poznan@workservice.pl

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
 
Wrocław

ul. Wierzbowa 30
50-056 Wrocław, PL

Tel.: + [48] (71) 37 10 826
Fax: +[48] (71) 37 10 869

wroclaw@workservice.pl

Legnica

Plac Wolności 4
59-220 Legnica, PL

Tel. [+ 48] 508 040 044

legnica@workservice.pl

Włocławek

pl. Wolności 3/4, pok. A 202A
87-800 Włocławek, PL

Tel.: +[48] (54) 232 62 95
Tel.: +[48] 512 175 458

bydgoszcz@workservice.pl

Bydgoszcz

ul. Śniadeckich 25/1
85-011 Bydgoszcz, PL

Tel.: +[48] (52) 34 57 166
Fax: +[48] (52) 511 69 00

bydgoszcz@workservice.pl

Łódź

ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź, PL

Tel.: +[48] (42) 67 82 772
Fax: +[48] (42) 67 81 004

cv.lodz@workservice.pl

Lublin

ul. Królewska 3
20-109 Lublin, PL

Tel.:+[48] (81) 53 48 526
Tel.:+[48] (81) 53 48 527
Tel.:+[48] (81) 442 38 71
Fax: +[48] (81) 44 23 869

lublin@workservice.pl

Szczecin

ul. K. Królewicza 2n/4
70-415 Szczecin

Tel.: +[48] 508 040 126

szczecin@workservice.pl

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 2A/7
37-450 Stalowa Wola

tel. [+48] 508 040 396
tel. [+48] 512 176 387

cv.stalowawola@workservice.pl

Rzeszów

ul. PCK 2
35-060 Rzeszów, PL

Tel.: +[48] (17) 78 21 102
Fax: +[48] (17) 28 22 900

rzeszow@workservice.pl

Białystok

ul. Lipowa 30, lokal 201
15-427 Białystok, PL

Tel.: +[48] (85) 65 37 620
Fax: +[48] (85) 74 51 127

bialystok@workservice.pl

Warszawa

ul. Grzybowska 3, lokal U6
00-132 Warszawa, PL

Tel.: +[48] (22) 49 34 789
Fax: +[48] (22) 24 42 754

warszawa@workservice.pl

Radom

ul. Struga 26/28
26-600 Radom, PL

Kom.: +[48] 508 040 122

radom@workservice.pl

Siedlce

ul. 3-go Maja 28, pok. 313
08-110 Siedlce, PL

Kom.: +[48] 508 040 148

siedlce@workservice.pl

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk, PL

Tel.: +[48] (58) 34 18 017
Fax: +[48] (58) 33 38 900

gdansk@workservice.pl

Katowice

ul. Kopernika 6
40-064 Katowice, PL

Tel.: +[48] (32) 60 70 990
Fax: +[48] (32) 60 70 995

katowice@workservice.pl

Częstochowa

ul. Focha 53/5
42-200 Częstochowa, PL

Tel.: +[48] (34) 36 82 852
Fax: +[48] (34) 36 82 852

czestochowa@workservice.pl

Opole

ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole, PL

Tel.: +[48] 508 009 857

opole@workservice.pl


Sprawy pracownicze:

Dział reklamacji:

reklamacje@workservice.pl
tel.: + [48] (71) 37 10 900, wew. 1

Zaświadczenia o zarobkach, potwierdzenie zatrudnienia:

zaswiadczenia@workservice.pl
tel.: + [48] (71) 37 10 900, wew. 1

headphones

Infolinia:

0 801 700 115

Centrala:

Work Service S.A.

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

Tel.: + [48] (71) 37 10 900
Fax: +[48] (71) 37 10 938
work@workservice.pl

NIP: 897-16-55-469

REGON: 932629535

KRS 000083941

Kapitał zakładowy: 6.509.482,30 PLN wpłacony w całości

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2010

wróć do góry
Zgadzam się

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.