Uwaga! Work Service ostrzega, przed fałszywymi ofertami pracy na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych,
w których przestępcy podszywają się pod Work Service w celu wyłudzenia danych osobowych.

Dowiedz się więcej
Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla pracodawców > Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe

Chcemy podziękować naszym Partnerom biznesowym i pracownikom za udaną i owocną współpracę. Dlatego też w Work Service S.A. uruchomiliśmy dwa ukierunkowane programy lojalnościowe: ‘Work Club’ – skierowany do naszych Klientów biznesowych, w podziękowaniu za wsparcie i współpracę oraz ‘Wyspa’ – motywujący naszych pracowników zatrudnionych u kooperujących z nami Klientów.

 

Work Club

Dołącz do elitarnego grona naszych Partnerów biznesowych w ‘Work Club’ i zbieraj cenne nagrody, przygotowane dla naszych Najlepszych Klientów.

Skontaktuj się z naszym managerem ds. programów lojalnościowych i przystąp do programu.

E-mail: workclub@workservice.pl

 

Wyspa’

Program lojalnościowy ‘Wyspa’ to wiele atrakcyjnych ofert Partnerów, wyłącznie dla pracowników Work Service. Preferencyjne oferty naszych Partnerów biznesowych, m.in. pakiety telefonii komórkowej oraz usługi i produkty bankowe, dostępne są u doradców personalnych we wszystkich biurach regionalnych.

Program lojalnościowy ‘Wyspa’ to nie tylko system motywacyjny dla tysięcy pracowników Work Service. To także nowa, potencjalna grupa odbiorców towarów i usług naszych Partnerów.

 

Wyspa‘ wzbogaca swoją ofertę o nowych, interesujących Partnerów. Przygotuj się na nową odsłonę ‘Wyspy’!

Skontaktuj się z naszym managerem ds. programów lojalnościowych i dowiedz się więcej na temat naszego programu. Dołącz do grona Partnerów i wypromuj swoją ofertę wśród ponad 150 tysięcy pracowników zatrudnianych co roku przez Work Service.

 E-mail: wyspa@workservice.pl

 

do góry
Szybko kontakt

Podaj swój numer telefonu, nasz doradca oddzwoni

Napisz nam czego potrzebujesz. Będziemy w stanie precyzyjnie odpowiedziec na Twoje pytania

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×