Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla kandydatów > Program Wyspa

Program Wyspa

Chcemy Ci podziękować za Twoją świetną pracę. Nasi partnerzy przygotowali dla Ciebie specjalne oferty. Sprawdź atrakcyjne propozycje produktów finansowych: kredyty, konta bankowe, karty kredytowe, ubezpieczenia. W Work Service zarabiasz na preferencyjnych warunkach!

Dołącz do Najlepszych!

Odnosisz wrażenie, że na dzisiejszym rynku pracy to pracodawca rozdaje karty? W Work Service preferujemy zwycięskie rozdania. Dlatego też w Twoje ręce oddajemy szeroką bazę ofert pracy i szkoleń, wsparcie ekspertów w zakresie planowania kariery i jedyny na rynku program lojalnościowy dla pracowników tymczasowych „Wyspa”. 

Od chwili gdy dołączysz do naszego zespołu, możesz korzystać z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez naszych Partnerów. Atrakcyjne pakiety telefonii komórkowej, usługi i produkty bankowe, w tym kredyty, konta bankowe, karty kredytowe i ubezpieczenia. Wszystko to na preferencyjnych warunkach, wyłącznie dla pracowników Work Service. Poznaj aktualną ofertę Partnerów.

 

Skontaktuj się z najbliższym doradcą personalnym Work Service lub prześlij do nas e-mail dowiedz się więcej o nagradzaniu Twojej kariery zawodowej.

Work Service, więcej niż wymarzona praca!

do góry

Osiągnięcie wieku emerytalnego to idealny moment, na odkrycie nowych ścieżek kariery. Elastyczny czas pracy umożliwia podjęcie nowych wyzwań lub pracę w dotychczasowym zawodzie. Nasza oferta pracy tymczasowej zagwarantuje Państwu wolność, na którą zapracowaliście oraz stabilność finansową, by uczynić Państwa najlepsze lata złotymi! (więcej) więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×