Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla kandydatów > Praca za granicą

Praca za granicą

Wysokie zarobki, zero ryzyka.

Międzynarodowe pośrednictwo pracy to paszport do nowych możliwości rozwoju zawodowego w Unii Europejskiej. Odkryj swój prawdziwy potencjał. Pracuj w międzynarodowych zespołach i przy różnorodnych projektach. Firmy, wiodące prym w swoich branżach, docenią Twoje unikalne doświadczenia i znajomość języków.

Konsultanci personalni Work Service rozjaśnią Ci drogę do międzynarodowej kariery. Nie jedź w ciemno!

 

Międzynarodowe pośrednictwo pracy w Work Service, to:

  • Bezpieczeństwo - naszych pracowników wysyłamy jedynie do sprawdzonych i wiarygodnych Klientów.
  • Ochronę - w Twoim imieniu negocjujemy umowę z pracodawcą. Osobisty konsultant przed podpisaniem umowy omówi z Tobą Twoje prawa i obowiązki.
  • Szkolenia i certyfikaty - troszczymy się o dokumentację gwarantującą najlepiej płatną pracę za granicą.
  • Zakwaterowanie - w razie potrzeby zorganizujemy lokum i pomożemy przy negocjacji umowy najmu.
  • Opieka na miejscu - zapewniamy wsparcie polskojęzycznego konsultanta, który ułatwi zaklimatyzowanie się w nowym otoczeniu.
  • Bezpłatne pośrednictwo pracy - nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat.

 

Skontaktuj się ze swoim konsultantem personalnym Work Service. Bezpiecznie wyślemy Cię do pracy w krajach UE i poza nią. Współpraca z międzynarodowymi oddziałami Work Service przełoży się na Twój sukces.

do góry

Tysiące niepełnosprawnych pracowników, których zatrudniliśmy u dziesiątek naszych Klientów są dowodem na to, że ambicja nie zna barier. Ściśle współpracujemy z pracodawcami pokazując im Twoje atuty oraz pomagając im w procedurach, które często utrudniają zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Zobacz jak niwelujemy bariery stawiane między Tobą, a Twoim miejscem pracy. (więcej) więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×