Relacje inwestorskie
> Strona główna > Dla kandydatów > Oferty pracy

Młodszy Konsultant

Praca stała
Lokalizacja: Chorzów
Numer referencyjny: MK/2014/2/131
Grupa Work Service dzia?a od 1999 roku i jest najwi?ksz? agencj? zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy si? w us?ugach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Ju? ponad 3000 pracodawców wybra?o Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesi?cznie za naszym po?rednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy ?rodkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zadania na stanowisku:
odpowiedzialność za grupę klientów biznesowych w zakresie m.in: informowania o ofercie profesjonalnym doradztwie przedłużania umów sprzedaży usług i produktów kontakt telefoniczny z klientami w ruchu przychodzącym i wychodzącym

Od Kandydatów oczekujemy:
minimum wykształcenia średniego z maturą bardzo dobrej znajomości obsługi komputera komunikatywności poprawnej polszczyzny i płynności wypowiedzi dużej motywacji do pracy oraz chęci podnoszenia kwalifikacji doświadczenia w obsłudze klienta

Oferujemy:
stałą pracę na umowę o pracę atrakcyjne szkolenie w ramach pracy program motywacyjny i konkursy pracownicze poranne godziny pracy (głównie 9-17)

Osoby zainteresowane ofert?, prosimy o zg?oszenie swojej kandydatury za pomoc? przycisku "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, ?e skontaktujemy si? z wybranymi kandydatami. Nades?anych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie nast?puj?cej klauzuli:
"Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak równie? po jej zako?czeniu. Jednocze?nie wyra?am zgod? na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawc? oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umo?liwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustaw? o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

pokolenie mobilnych
do góry